Specjalista ds. Płac

Michael Page

Tychy, śląskie

Michael Page Michael Page

Tychy, firma produkcyjna

Informacje o kliencie

Dla Naszego Klienta, dostawcy usług i rozwiązań w zakresie instalacji elektrycznych poszukuję Specjalisty ds. Płac.

Opis stanowiska

  • Naliczanie wynagrodzeń pracowników i zleceniobiorców
  • Ewidencja i rozliczanie absencji zasiłkowych
  • Sporządzanie deklaracji ZUS i deklaracji podatkowych
  • Sporządzanie raportów i analiz
  • Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu
  • Dokonywanie potrąceń na podstawie tytułów wykonawczych
  • Weryfikacja ewidencji czasu pracy

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe
  • Min 5 lat doświadczenia na stanowisku Specjalisty ds. Płac lub Specjalisty ds. Kadr i płac
  • Mile widziane doświadczenie w naliczaniu wynagrodzeń w spółce produkcyjnej
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Znajomość przepisów Prawa Pracy, ubezpieczeń społecznych, przepisów podatkowych
  • Znajomość MS Excel na poziomie zaawansowanym
  • Otwartość na klienta, komunikatywność i łatwość nawiązywania relacji

Oferujemy

  • Umowa o Pracę
  • Praca w otwartym i doświadczonym zespole
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych (szkolenia online i stacjonarne, szkolenia językowe)
  • Szeroki pakiet benefitów (ZFŚS, prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, e-booki i audiobooki, eventy firmowe i wiele innych)

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Tychy
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page