ManpowerGroup Sp. z o.o.

Specjalista ds. płac

Miejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • zarządzanie całym procesem listy płac
  • przygotowanie raportów na koniec miesiąca
  • współpraca z pracownikami, zewnętrznymi dostawcami oraz innymi działami firmy
  • kontrola wynagrodzeń
  • współpraca z dostawcami usług płacowych w projektach
  • ciągle doskonalenia procesów

Wymagania:

  • doświadczenia w przetwarzaniu list płac dla krajów Europy
  • wykształcenie wyższe (preferowane: finanse, ekonomia bądź pokrewne)
  • znajomość j. angielskiego na poziomie C1 (swobodna komunikacja z wykorzystaniem branżowego słownictwa)
  • skrupulatność i umiejętność pracy pod presją czasu oraz dobra organizacja pracy
  • znajomość pakietu MS Office

Oferta:

  • konkurencyjny pakiet wynagrodzeń
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (po 3 msc. umowa na czas nieokreślony)
  • elastyczne godziny pracy
  • finansowanie kształcenia pracowników (bez ograniczeń branżowych)
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • karta multisport
  • bony świąteczne

Oferta dotyczy pracy stałej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy