Relyon Recruitment (pl)

Specjalista ds. płac

Miejsce pracy:

Obowiązki:

  • Znajomość zagadnień dotyczących:rozliczania czasu pracy i nieobecności; obliczania zasiłków chorobowych, ekwiwalentów urlopowych, nadgodzin; obsługi pasków płacowych
  • Przygotowywanie oraz podpisanie dokumentacji płacowej
  • Tworzenie i aktualizowanie polityk oraz procedur w ramach Usług Wspólnych HR
  • Uczestnictwo i koordynacja lokalnych/globalnych projektów
  • Zapewnianie terminowego przepływu informacji pomiędzy działami i pracownikami
  • Przygotowywanie raportów HR
  • Obsługa zapytań pracowników dotyczących procesów administracji kadrami, zarządzania świadczeniami emerytalnymi itp.
  • Wspieranie młodych współpracowników w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, świadczeń, płac, coachingu i koordynacji pracy
  • Monitowanie zmian dotyczących prawa pracy
  • Współpraca z kluczowymi interesariuszami

Oferujemy:

  • Praca w prężnie rozwijającej się firmie w międzynarodowym środowisku
  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport
  • Certyfikowane szkolenia z dowolnego obszaru
  • Finansowanie studiów podyplomowych i kursów językowych
  • Elastyczne godziny pracy
Dlaczego Relyon?

Jako Twoi partnerzy w rekrutacji chcemy wykorzystać nasze specjalistyczne doświadczenie, znaleźć dla Ciebie najlepszą ofertę i być na każdym etapie Twojego procesu zatrudniania.
Chcesz wiedzieć więcej?
A może szukasz czegoś innego?

Skontaktuj się z nami, a chętnie porozmawiamy z Tobą o tej lub o innych ofertach!

Relyon Recruitment (pl) office@relyon.pl
Pracodawców znamy doskonale. Teraz chcemy poznać Ciebie!