Opis stanowiska pracy

• samodzielne prowadzenie pełnej dokumentacji płacowej zgodnie z obowiązującymi
w tym zakresie przepisami,
• rozliczanie ewidencji czasu pracy,
• sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych do ZUS,
• sporządzanie uzgodnień kont księgowych,
• przygotowywanie wszelkich danych na potrzeby audytora w ustalonych terminach
i zgodnie z potrzebami w tym zakresie,
• wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie kadrowo płacowym,
• przygotowywanie deklaracji podatkowych,
• sporządzanie raportów, sprawozdań i analiz,
• sporządzanie i rozliczanie umów cywilno-prawnych,
• wystawianie dokumentów i zaświadczeń dla pracowników,
• archiwizowanie dokumentacji płacowej.

Wymagania

• min. 3 – letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
• preferowane wykształcenie wyższe,
• znajomość przepisów z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
• praktyczna znajomość zasad naliczania wynagrodzeń oraz rozliczania czasu pracy,
• praktyczna znajomość systemu PŁATNIK oraz MS OFFICE
• umiejętność organizacji czasu pracy,
• umiejętność analitycznego myślenia i interpretowania przepisów,
• odpowiedzialność, sumienność i dokładność.

Oferujemy:

• zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
• pakiet pracowniczy: dofinansowanie do Karty MultiSport oraz opieki medycznej,
• ciekawą, pełną wyzwań pracę,
• niezbędne narzędzia pracy,
• możliwość rozwoju zawodowego.

Prezentacja firmy

INTERFERIE S.A. jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku usług hotelar... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
przewidywana premia do 30%, możliwe nagrody
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse