Specjalista ds. Płac (umowa na zastępstwo)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Na stanowisko Specjalisty ds. Płac u naszego klienta, poszukujemy osoby doświadczonej w naliczaniu wynagrodzeń i z partnerskim podejściem do biznesu, jednocześnie pragnącej rozwijać swoje kompetencje zawodowe.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest stale rozwijająca się, międzynarodowa kancelaria prawnicza. Szerokie doświadczenie i doskonała reputacja, znacząco wpływają na wysokie pozycje w rankingach. Wewnątrz biura panuje znakomita atmosfera.

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie listy płac dla pracowników etatowych i zleceniobiorców, w tym na umowy zleceń (naliczanie podatku dochodowego i składek ZUS, naliczanie ekwiwalentów urlopowych, rozliczanie zasiłków chorobowych, rozliczenia świadczeń dodatkowych, rozliczenia potrąceń itp.)
  • Rozliczanie delegacji zagranicznych („secondments") oraz udział w przygotowaniu odpowiednich umów we współpracy z doradcą podatkowym
  • Przygotowywanie przelewów bankowych dotyczących płac i rozliczeń z pracownikami
  • Wprowadzanie danych do systemu kadrowo-płacowego (Symfonia) oraz współpraca przy wdrażaniu zmian i modyfikacji z dostawcą oprogramowania
  • Monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy i innych przepisach płacowo-kadrowych
  • Sporządzanie dokumentacji do ZUS, PFRON i deklaracji GUS, PFRON
  • Nadzór nad regulaminami pracy, wynagradzania i ZFŚS
  • Wystawianie zaświadczeń, tworzenie raportów i zestawień na potrzeby wewnętrzne
  • Obsługa zapytań od klientów wewnętrznych (pracownicy, współpracownicy)
  • Efektywna współpraca z pozostałymi działami firmy

Profil kandydata

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w kompleksowej obsłudze płacowej
  • Biegła znajomość przepisów płacowych, Prawa Pracy, przepisów podatkowych i ZUS
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel
  • Mile widziana znajomość systemu Symofnia
  • Wysokie zdolności interpersonalne i umiejętność pracy zespołowej
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy

  • Zatrudnienie na okres 1,5 roku
  • Możliwość elastycznego czasu pracy oraz pakiet dodatkowych benefitów
  • Nowoczesne i komfortowe środowisko pracy
  • Pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole
  • Szanse zdobywania nowych doświadczeń i rozwoju zawodowego
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page