Specjalista ds. Płac i Relacji Pracowniczych

Gi Group Sp. z o.o.

Tuchom, pomorskie

Miejsce pracy: Tuchom

Główne obowiązki:

  • samodzielne naliczanie wynagrodzeń dla pracowników, rozliczanie urlopów, zasiłków i nadgodzin
  • ewidencjonowanie i kontrola czasu pracy (urlopy, zwolnienia lekarskie)
  • sporządzanie deklaracji PDOF, PFRON oraz sprawozdań GUS, PFRON
  • rozliczanie benefitów pracowniczych
  • kontrolowanie ważności badań lekarskich i szkoleń BHP
  • sporządzanie zestawień, raportów i analiz z zakresu administracji kadrowej i płac

Wymagania:

  • min. 2 letnie doświadczenie w obszarze kadr i administracji płac
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • znajomość programu SAP mile widziana
  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych
  • bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i samodzielność

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie i premię roczną
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenie na życie, dodatkowy indywidualny program emerytalny)
  • możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.