Specjalista ds. płac i kadr

InPhoTech Sp. z o.o.

00-195 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

ZAKRES ODPOWIEDZIALNOŚCI:
• Rozliczanie wynagrodzeń
• Przygotowywanie listy płac
• Przygotowywanie umów pracowniczych (o pracę, zlecenie, dzieło)
• Sporządzanie deklaracji rozliczeniowych ZUS, US, GUS, PFRON
• Obsługa procesów związanych z zatrudnianiem, aktualizacją oraz rozwiązywaniem umów o pracę
• Prowadzenie i monitorowanie badań lekarskich, szkoleń BHP pracowników
• Prowadzenie ewidencji czasu pracy pracowników
• Kompletowanie teczek pracowników oraz pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej
• Sporządzanie raportów i analiz

OFERUJEMY:
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się nowoczesnej firmie badawczo-rozwojowej
• Przyjazną atmosferę pracy
• Rozwój personalny
• Podnoszenie kwalifikacji, udział w szkoleniach, kursach
• Prywatną opiekę medyczną i pakiet socjalny

Wymagania

WYMAGANIA:
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Znajomość sposobów rozliczania wynagrodzeń
• Znajomość programu Symfonia Kadry i Płace
• Wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane kierunki: finanse i rachunkowość, ekonomia, zarządzanie zasobami ludzkimi)
• Praktyczna znajomość przepisów z zakresu systemu ubezpieczeń społecznych, przepisów podatkowych i kadrowych oraz kodeksu pracy
• Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel i urządzeń biurowych
• Umiejętności organizacyjne, odpowiedzialność, terminowość, samodzielność
• Wysoki poziom zaangażowania w realizowane zadania
• Umiejętność pracy w zespole

KWALIFIKACJE BĘDĄCE DODATKOWYM ATUTEM:
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Znajomość zagadnień księgowych

Zainteresowanych naszą ofertą prosimy o przesyłanie poniżej wymienionych dokumentów aplikacyjnych:
• CV
• List motywacyjny
• Referencje w postaci listu rekomendacyjnego lub kontaktu do osoby mogącej polecić kandydata
• Inne dokumenty potwierdzające umiejętności wskazane w wymaganiach

Prezentacja firmy

InPhoTech Sp. z o.o. jest firmą typu spin-off, posiadającą status małego... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja