Specjalista ds. płac i kadr- praca dodatkowa

Adecco Poland Sp. z o.o.

Płock, Warszawa, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Płock, Warszawa

Zadania:
• przygotowywanie dokumentacji kadrowo-płacowej oraz sporządzanie listy
płac;
• prowadzenie akt osobowych;
• naliczanie list płac na podstawie przekazanej dokumentacji kadrowo-płacowej,
• sporządzanie umów zleceń i ich rozliczanie;
• sporządzanie rozliczeń GUS w zakresie kadr i płac;
• sporządzenie i uzgadnianie rozliczeń rocznych w zakresie PD0F;
• przygotowywanie analiz podatkowych oraz w zakresie przepisów ZUS.

Nasze wymagania:
• minimum 3- 4 letnie doświadczenie w pracy w obszarze naliczania
wynagrodzeń i prowadzenia spraw kadrowych,
• praktyczna, szeroka wiedza z zakresu prawa pracy, przepisów dotyczących ubezpieczeń społecznych, zasiłków oraz podatku od osób fizycznych;
• doświadczenie w obsłudze programów kadrowo-płacowych;
• samodzielność, terminowość, systematyczność,
• umiejętności analityczne, skrupulatność, dynamika w działaniu, umiejętność
pracy w zespole, dobra organizacja pracy;
• znajomość języka angielskiego mile widziana.

Oferujemy:
• pracę dodatkową w wymiarze około 20-25 godzin w miesiącu.
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• przyjazną atmosferę w pracy,
• elastyczny czas pracy oraz możliwość pracy zdalnej.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Numer referencyjny: KP/02/2018/PLO
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.