Specjalista ds. pisania wniosków unijnych

Habitat Prime Sp. z o.o.

02-679Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Do zakresu obowiązków na w/w stanowisku należy:

• opracowywanie wniosków, studiów wykonalności/biznes planów, analiz finansowych oraz przygotowanie pozostałej kompletnej dokumentacji aplikacyjnej o dotacje na inwestycje ze środków unijnych dla klientów z sektora publicznego oraz przedsiębiorstw
• analiza i ocena potrzeb inwestycyjnych Klientów pod kątem możliwości otrzymania dofinansowania,
• opracowywanie koncepcji projektów,
• obsługa projektu w czasie oceny formalnej i merytorycznej,
• bieżące wsparcie Klientów ubiegających się o dofinansowanie

Oferujemy:

• pracę zdalną z elastycznym czasem pracy
• zatrudnienie na podstawie umowy o dzieło
• wynagrodzenie za napisanie wniosku
• wsparcie ze strony innych współpracowników

lub
• pracę na etat w biurze Warszawie

JESTEŚMY OTWARCI ZARÓWNO NA ZATRUDNIENIE NA ETAT W BIURZE W WARSZAWIE JAK I NA NAWIĄZANIE WSPÓŁPRACY ZDALNEJ PRZY KONKRETNYCH PROJEKTACH

Wymagania

• doświadczenie w przygotowaniu wniosków o pozyskanie dotacji, przede wszystkim w zakresie dotacji inwestycyjnych (RPO, POIG, POIiŚ), w tym również dla sektora publicznego,
• samodzielność, terminowość, odpowiedzialność, systematyczność,
• gotowość do pracy pod presją czasu i wyjazdów służbowych,
• obsługa MS Office ze szczególnym uwzględnieniem MS Word i MS Excel.

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesyłanie CV wraz z listą opracowanych dokumentów

Prezentacja firmy

Habitat Prime Sp. z o.o. jest firmą świadczącą usługi doradcze w zakresi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/09/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting