Specjalista ds. personalnych

JOBME S.A.

Żory, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowe prowadzenie akt osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • Sporządzanie umów o pracę, zaświadczeń dla pracowników, świadectw pracy,
  • Ewidencjonowanie i rozliczanie czasu pracy,
  • Sporządzanie list płac, naliczanie wynagrodzeń pracowników, oraz wynagrodzeń z tytułu umów cywilno-prawnych z uwzględnieniem wszelkich dodatków i potrąceń,
  • Sporządzanie i przesyłanie wszelkich dokumentów rozliczeniowych, deklaracji, raportów do ZUS,
  • Naliczanie potrąceń komorniczych i bieżąca korespondencja z komornikami,
  • Udział w audytach ISO,
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi (Agencjami Pracy, dostawcami środków BHP),
  • Prowadzenie kart ewidencji wyposażenia pracowników,
  • Wsparcie procesu rekrutacji.

Wymagania

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Wykształcenie min. średnie,
  • Minimum 1-2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Obsługa komputera w zakresie MS Office (Word+ Excel),
  • Obsługa programu Płatnik,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Umiejętności analityczne,
  • Mile widziane doświadczenie w branży automotive wg. podejścia procesowego ISO TS (IATF) oraz znajomość środowiska IMPULS EVO.

Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat (w godz. 7/8.00-15/16.00)
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Korzystny system premii miesięcznych i kwartalnych,
  • Pakiet świadczeń dodatkowych (dodatki, bony, program opieki medycznej Medicover w pełni finansowany przez pracodawcę oraz ubezpieczenie grupowe),
  • Niezbędne narzędzia na stanowisku pracy
  • Miłą atmosferę w pracy,
  • Możliwości rozwoju i awansu.

Prezentacja firmy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja