Specjalista ds. personalnych

LeasingTeam Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 0011653
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

• Samodzielne planowanie i prowadzenie procesów rekrutacyjnych zgodnie z potrzebami organizacji;
• Udział w ustalaniu potrzeb szkoleniowych i przygotowywanie planów szkoleń;
• Tworzenie programów rozwojowych, ocen pracowniczych oraz budowanie ścieżek kariery na różnych szczeblach w organizacji;
• Proponowanie nowych rozwiązań usprawniających pracę w zakresie HR;
• Budowanie partnerskiej współpracy z kadrą menedżerską oraz dostarczanie narzędzi i rozwiązań z obszaru HR;
• Sporządzanie analiz, raportów oraz przygotowywanie rekomendacji dla zarządu;
• Wykształcenie wyższe kierunkowe: ZZL/psychologia/studia podyplomowe z zakresu HR;

Oczekiwania:

• Umowę o pracę oraz pakiet benefitów
Co najmniej roczne doświadczenie w pracy na stanowisku Specjalisty ds. HR lub podobnym;
• Praktyczna znajomość zagadnień z obszaru miękkiego HR (programy rozwojowe, oceny pracownicze, ścieżki kariery etc.)
• Znajomość metod i narzędzi pozyskiwania pracowników do organizacji;
• Wysokie umiejętności: pracy w zespole, komunikacji, budowania relacji, nastawienia na obsługę klienta wewnętrznego i rozwiązanie problemów;
• Kreatywność i inicjatywa w działaniu;
• Praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office;
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
• Prawo jazdy kat. B (mile widziane).

Oferta:

• Samodzielne stanowisko pracy;
• Możliwość wdrażania własnych pomysłów;
• Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.