Specjalista ds. personalnych

JOBME S.A.

Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

JobMe S.A. jest nową, dynamicznie rozwijająca sie firmą oferującą szeroki wachlarz usług rekrutacyjnych i doradczych w obszarze HR.

Numer wpisu do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 14680

Poznajmy się! JobMe!

Dla Naszego Klienta, lidera w branży produkcyjnej z kapitałem niemieckim, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowe prowadzenie akt osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Sporządzanie umów o pracę, zaświadczeń dla pracowników, świadectw pracy
  • Ewidencjonowanie i rozliczanie czasu pracy
  • Przygotowywanie danych do listy płac
  • Sporządzanie raportów do GUS
  • Sporządzanie raportów do celów raportowania wskaźników np. absencja, rotacja
  • Współpraca z Agencjami Pracy Tymczasowej

 Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat (w godz. 7/8.00-15/16.00) na czas określony
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pakiet świadczeń dodatkowych
  • Niezbędne narzędzia na stanowisku pracy
  • Miłą atmosferę w pracy
  • Możliwości rozwoju i awansu

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe
  • Minimum 1-2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Obsługa komputera w zakresie MS Office (Word+ Excel)
  • Obsługa programu SAP (będzie dużym atutem)
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętności analityczne
  • Mile widziane doświadczenie w branży automotive

Prezentacja firmy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja