Specjalista ds. Personalnych

Adecco Poland Sp. z o.o.

Tarnów, małopolskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Tarnów

Zadania na stanowisku:

  • Udział w procesie rekrutacji pracowników
  • Wsparcie kadry kierowniczej w trakcie procesu zatrudnienia i wdrażania nowych pracowników
  • Realizacja zadań związanych z obszarami szkoleń, motywacji, optymalizacji efektywności, organizacji pracy zespołów, ścieżek rozwoju.
  • Współpraca z instytucjami i kooperantami działającymi w obszarze rynku pracy
  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy w sprawach związanych z obszarami odpowiedzialności dz. HR
  • Współudział w tworzeniu i wdrażaniu praktyk HR i polityki personalnej firmy
  • Raportowanie wskaźników i efektywności działań

Wymagane kompetencje:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z obszarem ZZL, kadrami, psychologią, zarządzaniem),
  • Doświadczenie w pracy dziale HR, kadr, lub w firmach/instytucjach świadczących usługi z obszaru HR
  • Dobra znajomość przepisów Kodeksu Pracy
  • Biegłość w wykorzystaniu aplikacji pakietu MS Office, mile widziane doświadczenie w pracy z systemami komputerowymi klasy ERP
  • Samodzielność, pro aktywna postawa, rzetelność, terminowość i nastawienie na realizację, wyznaczonych zadań, zdolności analityczne
  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz umiejętność współpracy w zespole
  • Zaangażowanie i dyspozycyjność do pracy na terenie woj. śląskiego
  • Bardzo dobra organizacja pracy, elastyczność, umiejętność pracy pod presją czasu
  • Gotowość do odbywania 1 dniowych delegacji na terenie województwa oraz do centrali Firmy.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie, będącej liderem w swojej branży
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia własnych kwalifikacji
  • Motywujący system premiowy
Jeśli jesteś zainteresowany/a kliknij APLIKUJ i prześlij nam swoje CV !

Numer referencyjny: SP/08/2019/KRO
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.