Specjalista ds. Personalnych

Hays Poland

Poznan, wielkopolskie

Hays Poland

Poznan
Poznan
NR REF.: 1172050

Dla naszego klienta, znanej firmy o profilu produkcyjnym zlokalizowanej w Poznaniu, poszukujemy Specjalisty ds. Personalnych.

 Zakres obowiązków:

 • Obsługa kadrowo-płacowa pracowników,
 • Przygotowanie list płac, miesięcznych raportów/statystyk dotyczących zatrudnień/wynagrodzeń,
 • Przygotowanie deklaracji ZUS, PDOF, GUS,
 • Współpraca międzynarodowa z centralą, koordynacja procesu zatrudniania cudzoziemców w firmie,
 • Prowadzenie projektów z zakresu administracji personalnej.

 Profil kandydata/kandydatki:

 • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki ekonomiczne lub pokrewne.
 • Min 2 lata doświadczenia w obszarze administracji kadrowo-płacowej, doświadczenie w samodzielnym naliczaniu listy płac mile widziane,
 • Znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
 • Bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office, szczególnie Excel,
 • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację, min poziom B2/C1
 • Znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem.

 Benefity:

• Hybrydowy tryb pracy,
• Umowa o pracę,
• Przedszkole/żłobek pracowniczy,
• Siłownia na terenie biura,
• Prywatna opieka medyczna,
• Ubezpieczenia na życie,
• Zniżki na firmowe produkty.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland