Specjalista ds. Personalnych

Poznań, wielkopolskie

Devire

Opis stanowiska pracy

Twoja przyszła firma/Your future company

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna zlokalizowana pod Poznaniem w gminie Tarnowo Podgórne. W związku z inwestycją w rozwój zasobów ludzkich poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Nasz Klient zapewnia

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • elastyczne godziny pracy,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • możliwości rozwoju merytorycznego i językowego (pakiet szkoleń).

U Kandydatów zwracamy uwagę na

  • wykształcenie wyższe,
  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji od stworzenia opisu stanowiska do zatrudnienia i wdrożenia,
  • znajomość metod rekrutacyjnych (wywiad behawioralny, assessment/development center, testy i kwestionariusze),
  • doświadczenie w kampaniach employer branding,
  • samodzielność i odpowiedzialność,
  • zdolności komunikacyjne i interpersonalne,
  • komunikatywną znajomość języka angielskiego.

Zadania

  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych od A do Z (m.in. diagnozowanie potrzeb personalnych, tworzenie opisu stanowisk, prowadzenie poszukiwań kandydatów, prowadzenie selekcji, itd.)
  • organizacja i realizacja onboardingu,
  • badanie potrzeb rozwojowych i organizowanie szkoleń,
  • przeprowadzanie działań z zakresu employer branding,
  • współpraca z agencjami rekrutacyjnymi.

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia