INVADO SP Z.O.O.

Specjalista ds. personalnych

Od: INVADO SP Z.O.O.
Miejsce pracy: Dzielna, k/Ciasnej (pow. Lubliniecki)

GŁÓWNE ZADANIA

  • Kompleksowe prowadzenie procesów kadrowych podczas całego cyklu życia pracownika} w naszej organizacji zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • Bieżące doradztwo prawne z zakresu prawa pracy,
  • Wsparcie kadry menedżerskiej w decyzjach personalnych firmy,
  • Identyfikowanie i rozwiązywanie problemów pracowniczych,
  • Udział w kształtowaniu pożądanej kultury organizacji i efektywnej komunikacji w firmie,
  • Budowanie wizerunku firmy i utrwalanie go wśród różnych grup docelowych wewnątrz i na zewnątrz organizacji,
  • Planowanie i organizacja szkoleń,
  • Organizacja i prowadzenie inicjatyw wewnętrznych skierowanych do pracowników,
  • Całościowe realizowanie projektów rekrutacyjnych,
  • Zarządzanie procesem onboarding-u.
  • Współpraca z Agencjami pracy tymczasowej w kwestii pozyskania pracowników,
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (ZUS, GUS, US, PIP, etc.),
  • Piecza nad prawidłowością i kompletnością akt osobowych pracowników,
  • Nadzorowanie ewidencji czasu pracy (rozliczanie i kontrola czasu pracy, absencje, urlopy).

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe, preferowane z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi / Psychologii Socjologii,
  • Bardzo dobra znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
  • Znajomość zagadnień związanych z zatrudnianiem obcokrajowców,
  • Doświadczenie w zakresie samodzielnego prowadzenia rekrutacji,
  • Swobodne posługiwanie się językiem angielskim (poziom min. B2),
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowania partnerskich relacji,
  • Umiejętność współpracy z pracownikami na różnych szczeblach organizacji i budowania dobrych relacji,
  • Inicjatywa, konsekwencja i skuteczność w działaniu,
  • Umiejętność planowania i organizacji swojej pracy,
  • Znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, Power Point),
  • Znajomość systemu COMARCH OPTIMA ERP XL HR będzie dodatkowym atutem,
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY

  • Stabilność zatrudnienia: największy eksporter drzwi wewnętrznych na rynku polskim,
  • Firma z tradycjami i doświadczeniem: od ponad 25 lat na rynku polskim,
  • Międzynarodowe przedsiębiorstwo w Grupie Arbonia AG stawiające na rozwój pracownika w ramach struktur firmy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny,
  • Środowisko pracy doceniające różnorodność,
  • Bezpłatny parking,
  • Bezpłatny transport do pracy na linii Częstochowa-Dzielna,
  • Program rekomendacji pracowników.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.