Specjalista ds. Personalnych

OTTO Work Force

Bielany Wrocławskie, dolnośląskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

OTTO Work Force jest wiodącą firmą specjalizującą się w rekrutacjach tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym na poziomie krajowym i międzynarodowym. W OTTO zetkniesz się z kulturą, w której przedsiębiorczość, samorealizacja i pasja do pracy jest doceniana.

Do wewnętrznych struktur OTTO Work Force obecnie poszukujemy:

Twój zakres obowiązków:

• Realizacja projektów rekrutacyjnych end to end, w tym aktywne pozyskiwanie kandydatów poprzez dostępne media społecznościowe oraz poszukiwanie innowacyjnych źródeł dotarcia do kandydatów

• Wdrażanie standardów rekrutacji oraz rozwoju Pracowników

• Wspieranie procesów i projektów HR

(np. proces badania satysfakcji pracowników, oceny pracownicze, organizacja szkoleń itp.)

• Zarządzanie procesem Onboardingu i Offboarding

• Współpraca i wspieranie menadżerów i pracowników w zakresie zagadnień HR

• Czynny udział w działaniach z zakresu Employer Brandingu wewnątrz i na zewnątrz organizacji jako Ambasador OTTO

• Udział w opracowaniu i uaktualnianiu procedur HR

• Przygotowywanie raportów, zestawień oraz prezentacji na potrzeby realizowanych projektów

Nasze wymagania:

• Doświadczenie na podobnym stanowisku, którym możesz się pochwalić mówiąc o efektach prowadzonych działań

• Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

• Dobra współpraca i pozytywne nastawienie oraz otwartość na drugiego człowieka

• Umiejętność efektywnego zarządzania swoim czasem oraz powierzonymi zadaniami

• Samodzielność i zaangażowanie w prowadzone projekty

• Pozytywna energia i inicjatywa własna

To oferujemy:

  • Doborowy Zespół: jesteśmy ambitni, otwarci i pozytywnie nastawieni

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • System premiowy uzależniony od wyników pracy

  • Realny wpływ na realizowane projekty

  • Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych z zakresu realizowanych zadań

  • Wdrożenie oraz przeszkolenie niezbędne do pracy na tym stanowisku

  • Odpowiednie narzędzia pracy (telefon służbowy i laptop)

  • Swobodny dress code
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.