Specjalista ds. personalnych (Payroll Coordinator)

HRO Personnel

02-670 Warszawa, mazowieckie

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa, Mokotów

Nr referencyjny: FD/KP/2019

Zakres obowiązków:

• Efektywne i terminowe procesowanie spraw i zapytań pracowniczych w systemie People Soft i wewnętrznych systemach;

• Komunikacja i koordynowanie zgłaszanych problemów (śledzenie statusu sprawy do zamknięcia);

• Koordynowanie procesu zatrudnienia nowych pracowników w tym obsługa systemów: TETA Constelation i TALEO, weryfikacja doświadczenia kandydatów, przygotowywanie skierowań na badania, organizacja szkoleń dla nowych pracowników oraz przygotowywanie umów;

• Przygotowywanie danych niezbędnych - do naliczenia listy płac;

• Współpraca z firmą naliczającą wynagrodzenia (outsourcing płac);

• Tworzenie i aktualizacja rocznego planu zatrudnienia;

• Tworzenie raportów i zestawień na potrzeby wewnętrzne;

• Wsparcie procesu kadrowego: wdrażanie nowych pracowników, zarządzanie benefitami, pilnowanie terminowości badań okresowych;

• Bieżąca obsługa pracowników w tym: wystawianie zaświadczeń; odpowiedzi na bieżące pytania;

• Zakładanie i uzupełnianie akt pracowniczych.

Wymagania:

• Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

• Doświadczenie we współpracy z firmą outsourcingu płac;

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

• Umiejętności analityczne i dobra organizacja pracy;

• Bardzo dobra znajomość Excela;

• Znajomość systemów TETA Constelation, People Soft oraz TALEO.

Oferujemy:

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

• Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, kursy językowe;

• Możliwość podnoszenia kwalifikacji i szkolenia zawodowe;

• Pracę w międzynarodowej korporacji według najnowocześniejszych standardów;

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: 02-670 Warszawa
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.