Specjalista ds. Personalnych i Administracji

E&S Industry S.A.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Do głównych obowiązków należeć będzie:

  • prowadzenie spraw kadrowo-płacowych oraz administracyjnych,
  • przygotowywanie wynagrodzeń, sporządzanie listy płac oraz przygotowywanie przelewów dla pracowników,
  • ewidencjowanie czasu pracy,
  • sporządzanie dokumentów kadrowych (m.in. skierowania, umowy, zaświadczenia, świadectwa pracy),
  • przygotowywanie deklaracji (ZUS, US, PFRON, GUS),
  • prowadzenie akt osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • tworzenie raportów, zestawień na potrzeby firmy,
  • współuczestniczenie w procesie budżetowania oraz nadzorowanie odchyleń,
  • zastępowanie Kierownika w przypadku jego nieobecności.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego (preferowane Zarządzanie Zasobami Ludzkimi),
  • przynajmniej 2-letniego doświadczenia zawodowego w obszarze kadrowo płacowym,
  • praktycznej znajomości kodeksu pracy, przepisów podatkowych i ubezpieczeniowych,
  • dobrej znajomości systemu Płatnik oraz pakietu MS Office,
  • chęci podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju,
  • zdolności analitycznego myślenia, skrupulatności, sumienności i dokładności,
  • dodatkowym atutem rekrutacyjnym będzie:
    - umiejętność obsługi systemu SAP,
    - znajomość języka angielskiego,
    - doświadczenie oraz znajomość dokumentów legislacyjnych cudzoziemców.

Z naszej strony oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • produkty reklamowe firmy co 3. miesiące,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • kartę MultiSport,
  • możliwość zapisania się do preferencyjnego pakietu ubezpieczenia grupowego,
  • zakładowy fundusz świadczeń socjalnych (m.in. bony świąteczne i dofinansowanie do wakacji),
  • kursy językowe,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji.

Prezentacja firmy

Polska Spółka powstała w 2015r z celem budowy najbardziej efektyw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca HR / Kadry / Rekrutacja