Specjalista ds. personalnych / HRBP

LeasingTeam Sp. z o.o.

Goleniów, Szczecin, zachodniopomorskie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Goleniów, Szczecin
Nr ref.: 0014249
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

• Współpraca i wsparcie dla pracowników we wszystkich sprawach personalnych oraz realizacji procesów HR,
• Prowadzenie projektów rekrutacyjnych,
• Uczestniczenie w realizacji programów szkoleń i rozwoju pracowników,
• Prowadzenie administracji personalnej oraz naliczanie płac,
• Bieżące raportowanie wskaźników HR.

Oczekiwania:

• Wykształcenie wyższe ,
• Doświadczenie w budowaniu nowoczesnych narzędzi HR w firmie produkcyjnej,
• Bardzo dobra znajomość MS Excel,
• Doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne, umiejętność budowania relacji
• Biegła znajomość języka angielskiego

Oferta:

• Zatrudnienie w międzynarodowej firmie na podstawie umowy o pracę,
• Realny wpływ na wyniki biznesowe organizacji i możliwość rozwoju zawodowego,
• Bogaty pakiet socjalny

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.