Specjalista ds. performance marketingu

Apart Sp. z o.o.

Suchy Las k. Poznań, Warszawa, wielkopolskie

Apart Sp. z o.o., lider jubilerstwa, poszukuje ambitnych i odpowiedzialnych osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Suchy Las k. Poznań, Warszawa

Zakres zadań:

  • planowanie, wdrażanie i prowadzenie kampanii reklamowych na platformach Google, Facebook i innych kanałach digital
  • współpraca z wydawcami online w zakresie realizacji kampanii
  • współpraca z zewnętrznymi dostawcami wspierającymi nasze działania performance marketing
  • monitorowanie i optymalizowanie wskaźników kampanii
  • testowanie, analizowanie, wdrażanie hipotez w kampaniach internetowych
  • przygotowywanie i prezentowanie raportów

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość zasad funkcjonowania systemów reklamowych (AdWords, GDN, GMC, GTM, Facebook, RTB, sieci afiliacyjnych) oraz głównych wskaźników efektywnościowych kampanii
  • min. 2-letnie doświadczenie w marketingu online: planowanie i realizacja kampanii performance marketingu
  • umiejętności analityczne - śledzenie konwersji, wyciąganie wniosków, testowanie różnych kreacji i sposobów dotarcia do klientów
  • znajomość aktualnych trendów marketingu internetowego i obszaru e-commerce
  • znajomość angielskiego na poziomie umożliwiającym płynną pracę z użyciem narzędzi marketingowych oraz kontakt z dostawcami
  • umiejętność współpracy w zespole

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się polskiej firmie
  • dobrą atmosferę pracy i samodzielność w działaniu
  • pracę przy ciekawych projektach
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności