SPECJALISTA DS. OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie

Police, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/0732

Obowiązki:

udzielanie informacji osobom niepełnosprawnym w zakresie rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz możliwościach dofinansowania do sportu, kultury, likwidacji barier, uczestnictwa w turnusach rehabilitacyjnych, rozpatrywanie spraw interesantów z zakresu w/w pomocy, przygotowywanie planów zadań w zakresie wydatkowania środków PFRON, obsługa programów celowych PFRON, nadzór nad finansowaniem działalności Warsztatów Terapii Zajęciowej, przygotowywanie sprawozdawczości i informacji z prowadzonej działalności na rzecz osób niepełnosprawych, wprowadzanie danych do rejestrów elektronicznych.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Prawo jazdy kat. B
  • dokładność, sumienność i odpowiedzialność
  • znajomość ustawy z dnia z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnieniu osób niepełnosprawnych
  • dobra organizacja pracy własnej
  • predyspozycje osobowościowe i fizyczne do pracy z osobami niepełnosprawnymi
  • pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych
  • obsługa komputera MS Ofice

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania pożądane:

Zawód:

  • Specjalista administracji publicznej (wymagany staż - lata: 2)

Miejsce pracy: Szkolna 2, 72-010 Police, powiat: policki, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie

Staż pracy: lata: 2

Wymagane dokumenty: cv

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/10/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja / Sekretariat

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy