Specjalista ds. organizacyjnych (m/k)

Trenkwalder

Warszawa, mazowieckie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Obowiązki:
  • obsługa administracyjna biura łącznie z obsługą recepcji,
  • prowadzenie rejestrów,
  • obsługa procesu obiegu dokumentów,
  • wprowadzanie oraz opisywanie faktur w wewnętrznym systemie,
  • archiwizacja korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • wsparcie organizacyjne spotkań oraz wyjazdów służbowych,
  • wsparcie centrum szkoleń w organizacji logistyki szkoleniowej.

Wymagania:
  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (minimum poziom B2),
  • bardzo dobra znajomość oprogramowania MS Office,
  • wielozadaniowość,
  • wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • dobra organizacja pracy własnej, samodzielność.

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie,
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie (4500 zł brutto/miesiąc),
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • oferta dotyczy zatrudnienia na podstawie umowy o pracę tymczasową.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.