Opis stanowiska pracy

a) Obsługa bieżących spraw organizacyjnych sekretariatu spółdzielni mieszkaniowej, w tym: obsługa urządzeń biurowych, odbieranie telefonów, obsługa poczty elektronicznej, obsługa spotkań i narad oraz interesantów w zakresie udzielania informacji i kierowania do poszczególnych komórek organizacyjnych ŚSM i udzielania wyjaśnień dotyczących organizacji pracy poszczególnych działów ŚSM,

b) rozpatrywanie i rozstrzyganie wnoszonych przez petentów spraw, wniosków i skarg,

c) prowadzenie rejestru faktur, umów z dostawcami robót i usług na rzecz ŚSM oraz rejestru zleceń administracyjnych,

d) prawidłowe prowadzenie dziennika korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej,

e) dbanie o prawidłowy przepływ informacji i obieg dokumentów, w tym ścisła współpraca z pracownikiem z tożsamej komórki organizacyjnej,

f) przygotowywanie oraz kompletowanie niezbędnych dokumentów na potrzeby bezpośredniego przełożonego oraz przekazywanie ich wskazanym pracownikom,

g) ścisła współpraca ze wszystkimi działami ŚSM,

h) sporządzanie pism oraz zestawień.

Wymagania

  • Zaawansowanej znajomość pakietu MS Office
  • Wysokiej kultury osobistej oraz umiejętności interpersonalnych
  • Samodzielności i wysokiego poziomu zaangażowania w powierzone zadania
  • Znajomości zasad prowadzenia, przechowywania korespondencji biurowej i innych dokumentów
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie mile widziana

W zamian oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Pracę w miłej atmosferze.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Prezentacja firmy

Przedmiotem działalności Spółdzielni jest gospodarowanie zasobami mieszk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Obsługa klienta, Praca Biuro / Dokumentacja