Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków

  • Obsługa administracyjna biura.
  • Sporządzanie pism, dokumentów, zestawień, raportów, procedur i analiz na potrzeby Przełożonego.
  • Rejestracja i dystrybucja pism przychodzących, wychodzących, wewnętrznych.
  • Opisywanie i rejestrowanie faktur Pionu.
  • Przygotowywanie dokumentacji formalno-prawnej do realizowanych projektów.
  • Przygotowywanie umów zawieranych z dostawcami i podwykonawcami.
  • Skanowanie, kserowanie, archiwizowanie dokumentów.
  • Aktywna współpraca z innymi osobami w Dziale i poszczególnymi Działami/ Pionami Spółki.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie nauki (preferowane studia techniczne),
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.
  • Umiejętność pracy zespołowej.
  • Kreatywność i podejmowanie inicjatywy.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Konsekwencja w działaniu.
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie - umowa o prace.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Pracę w przyjaznej atmosferze.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku "Aplikuj"

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Maxto Sp. z o.o SKA. z siedzibą w Krakowie, ul. Reduta 5, danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

Prezentacja firmy

Najważniejsze obszary naszego działania to:<br/>- budowa komplent... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Inne