Specjalista ds. organizacji targów / wydarzeń

INNOVATIVE GROUP Sp. z o.o.

01-381 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Organizator wydarzeń branżowych, poszukuje ambitnych i zmotywowanych kandydatek, na stanowisko:

Specjalista ds. organizacji targów

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na w/w stanowisku odpowiedzialna będzie za kompleksową realizację i koordynację działań organizacyjno-sprzedażowych

• Jeśli poszukujesz cennego doświadczenia zawodowego, z możliwością długofalowej współpracy;

• Jeśli lubisz pracę z ludźmi oraz nawiązywanie kontaktów i jesteś dobrym organizatorem;

• Jeśli dobrze czujesz się w kontaktach telefonicznych jak i bezpośrednich;

• Jeśli posiadasz umiejętność pracy pod presją czasu i spełniasz się w zadaniowym modelu pracy;

Aplikuj! Zapewne jesteś osobą, której poszukujemy!

Główne obowiązki:

• Planowanie i realizacja zadań w zakresie organizacji targów oraz imprez im towarzyszących;

• Aktywne pozyskiwanie Klientów - Wystawców - kontakty telefoniczne;

• Pozyskiwanie i współpraca z instytucjami lobbującymi i wspierającymi targi;

• Tworzenie i aktualizacja baz danych Kontrahentów;

• Współpraca i nadzorowanie pracy podwykonawców;

• Pozyskiwanie i utrzymywanie kontaktów z partnerami medialnymi;

• Współpraca z prelegentami w zakresie ustalania części merytorycznej programu wydarzenia;

• Przygotowywanie sprawozdań z realizowanych imprez;

• Analiza marketingowa nowych przedsięwzięć targowych spółki.

Wymagania:

• Znajomość branży targowej;

• Komunikatywna znajomość języka angielskiego;

• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;

• Doświadczenie w pozyskiwaniu i obsłudze klienta - doświadczenie w organizacji eventów będzie dodatkowym atutem;

• Doskonałe umiejętności planowania i organizacji pracy;

• Zorientowanie na cel oraz ponadprzeciętna motywacja;

• Samodzielność w realizacji powierzonych projektów;

• Umiejętność pracy pod presją czasu;

• Doświadczenie zawodowe na zbliżonym stanowisku - mile widziane;

• Umiejętność pracy pod presją czasu.

Wybranym Kandydatom oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w zespole profesjonalistów;

• Dynamiczną pracę, pełną wyzwań i ambitnych projektów, w pełnym wymiarze czasu pracy;

• Motywujący system wynagrodzeń - podstawa oraz premia od sprzedaży;

• Niezbędne narzędzia do pracy (m.in.: laptop, telefon);

• Szansę na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego.

Prezentacja firmy

Organizator wydarzeń branżowych.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta