Specjalista ds. organizacji szkoleń i eventów

Centrum Edukacji i Biznesu Kinga Nowacka-Kuźmitowicz

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę Klienta poprzez organizację szkoleń, eventów, konferencji.

Opis stanowiska:

  • Obsługa Klienta w zakresie logistycznej organizacji spotkań/szkoleń..
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z dostawcami, partnerami, trenerami Klienta.
  • Wysyłanie zaproszeń i kontakt z Uczestnikami spotkań/szkoleń.
  • Zakładanie wydarzeń i koordynacja działań w systemie Klienta.
  • Nadzór nad przebiegiem obsługiwanych spotkań/szkoleń.
  • Kontrola realizacji wydarzeń pod kątem zgodności z budżetem.
  • Tworzenie ofert i negocjowanie warunków cenowych z dostawcami typu: hotele, centra konferencyjne, restauracje, firmy transportowe itp.
  • Rozliczanie wydarzeń wg. standardów Klienta.
  • Zawieranie umów oraz nadzorowanie pracy podwykonawców.
  • Negocjacje warunków współpracy.
  • Analiza rynku.

Zapewniamy:

  • Zatrudnienie na okres próbny (3 miesiące), kolejno podpisanie umowy o pracę.
  • Możliwość stałego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.
  • Szansę na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego.
  • Stałe wynagrodzenie.
  • Dobrą atmosferę w miejscu pracy.

Oczekujemy:

  • Minimum 2-letniego doświadczenia w zakresie organizacji i obsługi projektów szkoleniowych.
  • Wysokich umiejętności komunikacyjnych oraz budowania trwałych relacji z Klientami, dostawcami, partnerami.
  • Kreatywności.
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy.
  • Zaangażowania i determinacji w negocjowaniu warunków ofert w hotelach, restauracjach, ośrodkach konferencyjnych.
  • Umiejętności samodzielnego podejmowania decyzji.
  • Bardzo dobrej znajomości jęz. angielskiego.
  • Dobrej znajomości systemu operacyjnego MS Office.
  • Wysokiej samoorganizacji pracy.
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów.
  • Dyspozycyjności, zaangażowania i dbałości o szczegóły.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV za pomocą przycisku "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Centrum Edukacji i Biznesu jest firmą działającą na terenie całeg... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Obsługa klienta, Praca Marketing / PR / Social Media