Specjalista ds. organizacji projektów inwestycyjnych

Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu

Oświęcim, małopolskie

Opis stanowiska pracy

W związku z nowym projektem inwestycyjnym rozpoczynającym się w kwietniu 2021, poszukiwany jest kandydat który dołączy do zespołu na etapie przygotowania do wyłonienia wykonawcy, a następnie będzie uczestniczył w kolejnych fazach poprzez przeprowadzenie inwestycji i procedur odbiorowych do oddania budynku do użytkowania. W ramach zadania będzie realizowany projekt znanej pracowani architektonicznej który został wybrany w drodze konkursu. Relizacja ta uzupełnia inną trwającą obecnie budowę i łącznie stanowią one największe zamierzenie inwestycyjne realizowane w Muzeum.

Zakres obowiązków:

  • wsparcie Kierownika Projektu w organizacji wielobranżowego projektu inwestycyjnego,
  • uczestniczenie w pracach zespołu projektowego we wszystkich fazach projektu inwestycyjnego (od założeń i wytycznych, przez studium wykonalności, dokumentację projektową i realizację inwestycji do ostatecznego rozliczenia inwestycji i przekazania obiektu do użytkowania);
  • współpraca z organami administracji, wykonawcami oraz innymi uczestnikami procesu inwestycyjnego;
  • tworzenie umów i innych dokumentów formalnych (w oparciu o ustawę PZP) oraz opracowywanie raportów i sprawozdań dla potrzeb projektu;
  • wykonywanie innych bieżących prac związanych z projektem i jego administracją.

Wymagania kwalifikacyjne:

  • wykształcenie inżynierskie (w zakresie budownictwa, instalacji elektrycznych, sanitarnych, architektury lub pokrewne);
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • znajomość zasad sporządzania przedmiarów i kosztorysów,
  • znajomość programów MS Office (w szczególności Excel, Project) AutoCAD, ArchiCAD, Norma
  • umiejętność analitycznego i kreatywnego myślenia oraz dobrej organizacji pracy własnej;
  • biegła znajomość języka polskiego jako obcego (dotyczy cudzoziemców);

Stanowisko wymaga szczególnej sprawności psychofizycznej:

  • praca na wysokości powyżej 3 metrów,

Termin i miejsce składania ofert:

Życiorys wraz z listem motywacyjnym należy przesłać za pomocą przycisku "aplikuj".

Termin składania ofert od 16 marca 2021 r. do skutecznego zakończenia naboru.

Każda złożona aplikacja powinna zwierać poniższą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych dla celów prowadzenia tej i kolejnych rekrutacji w Państwowym Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz Urz. UE L 119 z 04.05.2016), oraz Ustawa z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1669)"

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

Prezentacja firmy

Państwowe Muzeum Auschwitz - Birkenau w Oświęcimiu

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/05/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Kadra zarządzająca, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis