Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 20/11/2018.

Specjalista ds. Organizacji Eventów

Poznań, wielkopolskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Realizacja logistyczna konferencji naukowych, zjazdów lub innego rodzaju szkoleń
  • Negocjacje z podwykonawcami
  • Kontakt z prelegentami
  • Budżetowanie i rozliczanie projektów eventowych
  • Współpraca z innymi działami - graficznym, sprzedażowym, redakcyjnym

WYMAGANIA:

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Biegła znajomość pakietu MS Office
  • Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych - zadaniowy czas pracy
  • Mile widziane: umiejętność obsługi multimediów niezbędnych do prowadzenia konferencji oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodów dostawczych do 2,5 t

NASZ KLIENT OFERUJE:

  • Umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Premię świąteczną
  • 40% zniżki na odpłatne usługi medyczne
  • Wyjazdy integracyjne

Gi GROUP jest jedną z najbardziej doświadczonych agencji pracy tymczasowej i doradztwa... personalnego (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 570). Pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku w Katowicach, obecnie mamy swoje oddziały już w całej Polsce. W marcu 2007 staliśmy się częścią największej włoskiej grupy w sektorze usług związanych z HR.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/01/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media