Specjalista ds. Optymalizacji Konwersji

MIINTO TECH PL Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • Analiza danych: biznesowych, ilościowych i jakościowych w celu znalezienia obszarów wymagających poprawy (w tym analiza rynku i konkurencji)
  • Rekomendowanie zmian w serwisie na podstawie przeprowadzonych analiz
  • Opracowywanie szkiców i obrazowanie rekomendacji
  • Zaprojektowanie i przeprowadzenie testów A/B
  • Rekomendacja wdrożenia zmian, nadzór nad wdrożeniem

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Minimum 2letnie doświadczenie w zakresie optymalizacji konwersji sprzedaży on-line
  • Zaawansowana znajomość Google Analytics, GTM, narzędzi analitycznych
  • Biegła znajomość: MS Excel, Google Sheets, znajomość SQL będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w analizie danych i wizualizacji wyników
  • Samodzielność, odpowiedzialność oraz dokładność
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego (język niemiecki będzie dodatkowym atutem)

Oferujemy:

  • Dużą samodzielność działania
  • Przyjazny team i swobodną atmosferę pracy
  • Owocowe poniedziałki i środy
  • Przyjazne biuro w centrum Warszawy

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV bezpośrednio poprzez portal.

Prezentacja firmy

Miinto.pl to grupa ponad 900+ niezależnych sklepów odzieżowych zr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Analityka, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Internet / e-commerce