Specjalista ds. optymalizacji konwersji ecommerce/ Conversion Rate Optimization Specialist

Artgeist Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Od: Artgeist Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wrocław

numer referencyjny: CRO/08/2018

zakres obowiązków

  • Wdrażanie usprawnień mających na celu optymalizacje współczynnika konwersji lub innego KPI
  • Długofalowa optymalizacja konwersji w celu realizacji planów przychodowych
  • Projektowanie, przeprowadzanie i monitorowanie testów a/b
  • Analizowanie zachowań użytkowników na podstawie danych ilościowych i jakościowych "z i bez pomocy narzędzi"
  • Bieżące monitorowanie KPI oraz zachowań użytkowników
  • Rekomendowanie zmian produktowych w oparciu o przeprowadzone analizy oraz wsparcie w implementacji zmian
  • Usprawnianie wewnętrznego procesu związanego z działaniami online marketingu i współpraca z działem digital communications w codziennych "ad hocowych" zadaniach

wymagania

  • Jesteś otwarty na poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań
  • Masz doświadczenie w zakresie optymalizacji konwersji sprzedaży on-line poparte przykładami, o których nam opowiesz
  • Potrafisz szukać rozwiązań tam, gdzie inni ich nie dostrzegają
  • Masz zamiłowanie do liczb, ciągłej optymalizacji, konwersji i wykonywania testów A/B
  • Znasz narzędzia do mierzenia efektywności działań, w szczególności Google Analytics
  • Posiadasz zdolność inspirowania i angażowania współpracowników.
  • Swobodnie posługujesz się językiem angielskim

co oferujemy

  • Samodzielność w działaniu i możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • Motywujące wynagrodzenie odpowiadające Twoim kwalifikacjom oraz możliwość wyboru najdogodniejszej formy zatrudnienia
  • Realny wpływ na kierunek rozwoju firmy
  • Swobodną atmosferę pracy
  • Udział w budowaniu zespołu content marketingu
  • Możliwość rozwoju i awansu
  • Narzędzia pracy oraz szkolenia wdrożeniowe
  • Kartę na zajęcia sportowe by skutecznie naładować akumulatory po pracy :)
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego oraz pakietu medycznego
  • Atrakcyjne zniżki na wszystkie produkty firmy.