Specjalista ds. Oprogramowania

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba na stanowisku specjalisty ds. oprogramowania, będzie zajmowała się wsparciem systemów medycznych, ich integracją oraz sprawowaniem nadzoru nad jakością ich funkcjonowania. Samodzielne stanowisko oparte na częstych podróżach służbowych, wdrażaniu nowych rozwiązań i przeprowadzaniu szkoleń nowym użytkownikom oprogramowania. Rola dynamiczna i pełna wyzwań w mocno rozwijającym się środowisku IT w branży medycznej.

Informacje o kliencie

Firma z pasją, która opracowuje inspirowane oczekiwaniami klientów rozwiązania dla branży medycznej, nauk przyrodniczych i urządzeń przemysłowych. Od ponad 100 lat jej starania skupiają się na tym, by czynić życie ludzi zdrowszym, bezpieczniejszym i bardziej spełnionym. Produkty zapewniają wsparcie w diagnozowaniu i leczeniu chorób oraz zapobieganiu im, prowadzeniu badań naukowych, a także w dbaniu o bezpieczeństwo społeczeństwa.

Opis stanowiska

  • Udział we wdrożeniach specjalistycznego oprogramowania w jednostkach służby zdrowia
  • Integracja oprogramowania z systemami szpitalnymi klasy HIS/RIS/PACS przez protokoły HL7 i DICOM
  • Samodzielne prowadzenie szkoleń dla użytkowników w zakresie obsługi oprogramowania oraz opieka serwisowa
  • Testy i implementacja nowych rozwiązań aplikacyjnych i sprzętowych
  • Współpraca z przedstawicielami działów handlowych w ramach wspólnych projektów
  • Konsultacje i techniczne wsparcie działu handlowego

Profil kandydata

  • Wykształcenie o profilu informatycznym wyższe lub średnie
  • Praktyczna znajomość administracji systemów RDBMS (MS SQL/Oracle) oraz budowania zapytań SQL
  • Doświadczenie we wdrażaniu infrastruktury serwerowej opartej o MS Windows Server oraz Active Directory
  • Praktyczna znajomość protokołów HL7, DICOM, TCP/IP, DNS
  • Znajomość technologii sieciowych (m.in. typy urządzeń, rodzaje okablowania, topologie sieci, protokoły)
  • Umiejętność samodzielnej instalacji i konfiguracji serwerów, pamięci masowych czy stacji roboczych
  • Znajomość jęz. angielskiego na poz. B1/B2
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do częstych podróży służbowych

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów
  • Premie roczne
  • Szkolenia wdrażające
  • Auto służbowe
  • Samodzielność w działaniu
  • Praca w rozwijających się strukturach IT branży medycznej
  • Możliwości rozwoju w strukturach firmy
  • Finansowanie podróży służbowych (paliwo, hotele, wyżywienie)
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page