Specjalista ds. Ofertowania

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta – jednej z wiodących firm z branży supply chain – poszukujemy kandydatów zainteresowanych rozwojem na stanowisku:

Specjalista ds. OfertowaniaMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Współpraca z działem handlowym w zakresie przygotowywania ofert dla klientów
  • Analiza danych zebranych przez dział handlowy, dobór rozwiązania oraz przygotowanie wyceny
  • Współpraca z działami operacyjnymi w zakresie wymiany informacji dotyczących przygotowywanych ofert
  • Uczestnictwo w negocjacjach handlowych z klientami w ramach prowadzonych projektów

Wymagania:

  • Przynajmniej roczne doświadczenie w zakresie przygotowywania ofert handlowych
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Komunikatywność, skrupulatność, łatwość w analizowaniu danych liczbowych oraz wyciągania z nich logicznych wniosków
  • Przynajmniej dobra znajomość j. angielskiego

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie (5000,00-6000,00 PLN brutto)
  • Profesjonalne szkolenia oraz wdrożenie w specyfikę biznesu klienta
  • Pakiet benefitów składający się z prywatnej opieki medycznej, karty Multisport oraz dofinansowania do obiadów
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.