Specjalista ds. ofertowania

Fitness Platinium

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • tworzenie kosztorysów oraz wycen,
  • zbieranie ofert,
  • tworzenie przedmiarów robót budowlanych w oparciu o dokumentację techniczną,
  • zbieranie informacji handlowych dotyczących materiałów budowlanych.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • pakiet medyczny oraz ubezpieczenie grupowe,
  • karnet na siłownię.
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • przyjazną atmosferę w młodym zespole współpracowników.

Wymagania

  • co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość zasad kosztorysowania oraz programów kosztorysowych,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • znajomość środowiska CAD oraz pakietu Office lub równoważnego,
  • sumienność i odpowiedzialność.

Prezentacja firmy

Platinium Wellness Sp. z o.o. to właściciel prężnie rozwijającej się sie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse, Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Administracja / Sekretariat