Specjalista ds. Ofertowania

PROFI GLASS

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksową budową i aranżacją nowoczesnych ekskluzywnych wnętrz z wykorzystaniem szkła. Obecnie poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko Specjalisty ds. Ofertowania – praca biurowa.

Zakres obowiązków

  • Wykonywanie podstawowych rysunków w programie AutoCAD DraftSight
  • Sporządzanie ofert handlowych
  • Składanie zamówień u dostawców szkła oraz elementów budowlanych
  • Kontrolowanie terminów dostaw
  • Opracowywanie dokumentacji podwykonawczej
  • Praca w programie Optima
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania

  • Wykształcenie najlepiej budowlane
  • Podstawowa znajomość AutoCAD - warunek konieczny
  • Wysokie kompetencje w zakresie komunikacji interpersonalnej
  • Umiejętności samodzielnego działania i organizacji własnego czasu pracy
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • Umowę o pracę; podstawa + bonusy
  • Stabilną pracę w dobrej i przyjaznej atmosferze
  • Zatrudnienie w firmie o szerokich możliwościach rozwojowych

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz CV z załączoną klauzulą RODO za pośrednictwem portalu infopraca

Prezentacja firmy

Naszym Klientom oferujemy pomoc na etapie projektowania, doborze najleps... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/11/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Administracja biurowa