Specjalista ds. Ofertowania

Doortrade Sp. z o.o.

02-232 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

• Sporządzanie wycen, ofert, kosztorysów ofertowych
• Pozyskiwanie i weryfikacja ofert od podwykonawców i dostawców materiałów
• Analiza dokumentacji technicznej i projektowej
• Wykonywanie obmiarów do wycen na podstawie dokumentacji projektowej

Wymagania

• Doświadczenie w wycenach dla budownictwa,
• Wykształcenie techniczne budowlane – mile widziane
• Bardzo dobra znajomość aplikacji, Ms Office.
• Doświadczenie na stanowisku kosztorysanta, min. 2 lata.
• Dobra znajomość jęz. Angielskiego w mowie i piśmie
• Dyspozycyjność, samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy.

Prezentacja firmy

Strategią DOORTRADE Sp. z o.o. Sp. k. jest budowa silnej marki w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
4 200PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie