Specjalista ds. Ofertowania Robót Elektrycznych

Michael Page

Katowice, śląskie

Michael Page Michael Page

Osoba na stanowisku Specjalisty ds. Ofertowania Robót Elektrycznych, będzie odpowiedzialna za przygotowywanie ofert oraz następnie za nadzór nad procesem wykonania instalacji elektrycznych wraz z robotami towarzyszącymi

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest czołowy Generalny Wykonawca specjalizujący się w w budownictwie specjalistycznym oraz złożonych obiektach przemysłowych.

Opis stanowiska

  • Analiza zapytań ofertowych i dokumentacji przetargowej
  • Analizę dokumentacji technicznych
  • Specyfikowanie materiałów do zamówień
  • Planowanie, organizację i nadzór nad realizacją robót elektrycznych
  • Kontrolę pracy podległych brygad i podwykonawców
  • Zatwierdzanie przerobów
  • Nadzór nad usuwaniem wad i usterek
  • Rozliczanie finansowe robót elektrycznych.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń
  • Minimum 4 lata doświadczenia w bezpośrednim wykonawstwie w zakresie robót instalacyjnych i sieciowych jako inżynier lub kierownik robót elektrycznych
  • Znajomość rozwiązań technicznych
  • Znajomość programów: MS Office, AutoCad

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia i zawodowej wiedzy
  • Umowa o pracę
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość poszerzenia zawodowego doświadczenia we współpracy z zespołem doświadczonych specjalistów i ekspertów.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Katowice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page