Specjalista ds. ofertowania - kosztorysant

2K Serwis Sp. z o.o. Sp. k.

03-787 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Aktualnie do naszego biura poszukujemy osoby, która będzie wsparciem w dziale ofertowania

Zakres obowiązków:

  • Analiza i ocena dokumentacji przetargowej pod względem technicznym
  • Przedmiarowanie robót
  • Przygotowywanie kosztorysów
  • Przygotowywanie ofert
  • Pozyskiwanie i analizowanie ofert od dostawców
  • Przygotowanie wycen inwestycji skierowanych do oferowania
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy

Wymagania

Od kandydata oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe budowlane (lub w trakcie studiów budowlanych)
  • Znajomości zasad kosztorysowania
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Przedsiębiorczości i zaangażowania
  • Doświadczenia w zakresie wyceny robót budowlanych
  • Znajomości programów: Norma, AutoCad, MS Office z dużym naciskiem na Excel

W zamian za zaangażowanie gwarantujemy:

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,
  • komfortowe warunki pracy w młodym i ambitnym zespole,
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę na czas nieokreślony po trzymiesięcznym okresie próbnym,
  • możliwość uczestnictwa w realizacji dużych przedsięwzięć budowlanych,

Prezentacja firmy

2K Serwis Sp. z o.o. Spółka komandytowa – Lider w budownictwie<br... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Budownictwo / Praca na budowie