SPECJALISTA DS. OFERTOWANIA - KOSZTORYSANT - branża konstrukcyjno-budowlana

UNIBEP S.A.

Białystok , Bielsk Podlaski, podlaskie

Opis stanowiska pracy

W związku z tworzeniem w Unibep S.A. zespołu ofertowego budownictwa komercyjnego z biurem w Warszawie, a także rozwojem zespołu ofertowania budownictwa mieszkalnego i przemysłowego w Bielsku Podlaskim i w Białymstoku, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Wymagania

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za:

  • Kompleksowe przygotowanie ofert do Inwestorów, przy wsparciu branżystów oraz Biura Technicznego / Projektowego oraz współpraca z Kierownictwem Kontraktów w powyższym zakresie
  • Analizę merytoryczną i techniczną dokumentacji technicznej
  • Rozsyłanie zapytań ofertowych do dostawców i podwykonawców
  • Zarządzanie bazą oraz pozyskiwanie nowych podwykonawców do ofertowania
  • Analizę możliwości zastosowania rozwiązań optymalizacyjnych w stosunku do rozwiązań projektowych wraz z ich analizą kosztową
  • Wykonywanie przedmiarów oraz wycena robót budowlanych i opracowywanie kosztorysów ofertowych

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia technicznego – preferowane wyższe budowlane
  • Praktyki w sporządzaniu ofert i kosztorysowaniu - wskazane w zakresie budownictwa przemysłowego / mieszkaniowego / komercyjnego (mile widziane doświadczenie w projektowaniu lub w realizacji)
  • Znajomości pakietu MS Office (w szczególności MS Excel) oraz AutoCAD; wskazana znajomość programu kosztorysowego (preferowana NORMA), znajomość Revit będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziana znajomość jęz. angielskiego

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się polskiej firmie o zasięgu międzynarodowym
  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. Karta FitSport, prywatna opieka medyczna, dofinansowania do wczasów, świadczenia świąteczne, imprezy integracyjne, itp.)
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Transport firmowy na trasie Białystok – Bielsk Podlaski (w razie potrzeby)

Prezentacja firmy

GRUPA UNIBEP to polska firma giełdowa o 70-letnim doświadczeniu, specjal... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Inne

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy