Specjalista ds. ofertowania i realizacji

During Polska Sp. z o. o.

Zabrze, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma During Polska Sp. z o.o. - agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, wpisana do KRAZ pod numerem 15357, dla jednego z naszych klientów prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Zabrze i województwo śląskie

Oferujemy:

-Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio w strukturach naszego klienta

-Możliwość rozwoju zawodowego

-Atrakcyjne wynagrodzenie

-Premia regulaminowa i premia prowizyjna

-Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)

-Prywatna opieka medyczna

-Karta sportowa „open”

Zakres obowiązków:

-Sporządzenie ofert na prace serwisowe i inwestycyjne w zakresie HVAC

-Wykonywanie przedmiarów prac

-Koordynowanie prac zleconych wykonawcom oraz nadzór i kontrola nad postępami prac, nad terminowością i jakością wykonania

-Przygotowywanie zapytań ofertowych

-Zbieranie ofert na wykonywanie robót

Wymagania

-Doświadczenie w sektorze HVAC

-Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (Budownictwo)

-Dobra znajomość pakietu MS Office

-Podstawowa znajomość AutoCad

-Znajomość programów do kosztorysowania oraz CRM

-Prawo jazdy kat. B

-Bardzo dobra organizacja pracy

-Kreatywność

-Komunikatywność

-Umiejętność pracy w zespole

-Zmysł techniczny

-Przedsiębiorczość

Prezentacja firmy

During Polska Sp. z o.o. (Nr Rej. Agencji 15357) – jest częścią holdingu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/11/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Budownictwo / Praca na budowie