Specjalista ds. ofertowania i przetargów

HRO Personnel

Radom, mazowieckie

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie poszukujemy dla naszego Klienta osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Przysucha/ k. Radomia

Nr referencyjny: P/PWK/2019

Zakres obowiązków:

• Monitorowanie rynku i analiza konkurencji pod względem zamówień publicznych;

• Przygotowanie dokumentacji związanej z ofertami, realizacją postępowań przetargowych zgodnie z Ustawą Prawo Zamówień Publicznych;

• Wysyłanie zapytań ofertowych, prowadzenie korespondencji w zakresie przetargowym;

• Tworzenie ofert przetargowych i handlowych, pozyskiwanie atrakcyjnych warunków handlowych;

• Monitorowanie złożonych ofert i odpowiedzialność za terminowe składanie ofert;

• Przygotowanie ofert i odpowiedzi na zapytania ofertowe klientów.

Wymagamy:

• Doświadczenie na podobnym stanowisku;

• Umiejętność czytania i interpretacji aktów prawnych;

• Znajomość MS Office, w szczególności MS Excel;

• Komunikatywna znajomość języka angielskiego;

• Zaangażowanie w wykonywane obowiązki i aktywność w działaniu;

• Znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych będzie atutem.

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w dobrze rozwijającej się firmie;

• Umowa o pracę na czas określony;

• Atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa + premia)

• Możliwość rozwoju, szkolenia;

• Niezbędne narzędzia pracy;

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Radom
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.