Specjalista ds. Ofertowania i Kontraktacji - rekrutacja online

HRK S.A.

Tychy, śląskie

HRK S.A.
Specjalista ds. Ofertowania i KontraktacjiMiejsce pracy: Tychy

Zadania:

  • Analiza dokumentacji przetargowej, projektu technicznego, projektu budowlanego inwestycji,
  • Analiza dokumentacji pod kątem możliwych optymalizacji projektowych,
  • Analiza rynku pod kątem Dostawców i Podwykonawców dla konkretnego zamierzenia inwestycyjnego,
  • Pozyskiwanie, egzekwowanie i weryfikacja ofert od Dostawców i Podwykonawców,
  • Sporządzanie zestawień porównawczych, protokołów wyboru ofert, protokołów z negocjacji,
  • Komunikatywność, stały kontakt z zespołem Realizacji.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe Budownictwo lub pokrewne,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 1 rok,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie po stronie generalnego wykonawcy, będącym liderem w zakresie inwestycji kubaturowych,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia;
    elastyczną formę zatrudnienia;
  • Niezbędne narzędzia pracy oraz pakiet benefitów,
  • Uczestnictwo w realizacji dużych kontraktów z branży budownictwa kubaturowego.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.