Specjalista ds. Ofertowania (automatyka przemysłowa) - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, międzynarodowego producenta z branży automatyki procesowej i  przemysłowej, poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista ds. Ofertowania (automatyka przemysłowa)Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Przygotowywanie ofert dla klientów w zakresie aparatury kontrolno-pomiarowej.
  • Prezentacja rozwiązań i konsultacje z klientami.
  • Wsparcie techniczne zespołu handlowego przy przygotowywaniu i kompletowaniu zamówień (praca projektowa).
  • Bezpośrednia współpraca z Inżynierami Sprzedaży i Product Managerami.
  • Uczestnictwo w targach branżowych, konferencjach i seminariach.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze szeroko pojętej automatyki przemysłowej/robotyki/elektroniki.
  • Kandydaci bez analogicznego doświadczenia, z kierunkowym wykształceniem będą również brani pod uwagę.
  • Język angielski umożliwiający swobodną komunikację biznesową w codziennej pracy.
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: Automatyka).
  • Komunikatywność, zaangażowanie w działań.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji, swoboda oraz doświadczenie w poruszaniu się w środowisku międzynarodowym.
  • Mile widziana znajomość systemu AutoCad.

Oferujemy:

  • Praca w międzynarodowej firmie o rozpoznawalnej marce.
  • Niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon).
  • System premiowy oraz pakiet dodatkowych benefitów (rozszerzony pakiet opieki medycznej, ubezpieczenie na życie, karta sportowa).
  • Liczne szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.