Specjalista ds. ofert / Grafik

Brainstorm Group Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Opis stanowiska pracy

Brainstorm Group Sp. z o.o. to lider na polskim rynku usług doradczych i szkoleniowych. Firma istnieje od 19 lat i zajmuje się dostarczaniem kompleksowych rozwiązań rozwojowych dla biznesu. Do grupy kapitałowej należą także firmy Filters International Sp. z o.o. oraz Izar Sp. z o.o. Brainstorm Group Sp. z o.o. ma siedzibę zlokalizowaną w Dąbrowie Górniczej i oddział we Wrocławiu.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. ofert

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Do zadań zatrudnionej osoby będzie należało:

  • wyszukiwanie przetargów dla całej Grupy Kapitałowej
  • zapoznanie się ze specyfikacją przetargu
  • przygotowanie oferty przetargowej i jej wysyłka do klienta
  • przygotowanie ofert dla działu sprzedaży
  • analiza ofert pod kątem spełnienia/niespełnienia kryteriów w poszczególnych przetargach
  • pilotowanie wygranych przetargów i procesowanie ich wewnątrz firmy
  • pomoc w przygotowaniu materiałów szkoleniowych
  • przygotowanie projektów graficznych na potrzeby ofert i działu handlowego
  • przygotowywanie materiałów do druku
  • współpraca z drukarniami

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • przynajmniej 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • biegłość w posługiwaniu się programami MS Word, MS PowerPoint, Corel Draw
  • znajomość pakietu Adobe (Photoshop, InDesign, Illustrator, Premiere Pro, itd.)
  • samodzielność w działaniu u braniu odpowiedzialności za realizację zadań
  • wysokie poczucie estetyki
  • terminowości wykonywania zadań
  • inicjatywy i samodzielności

Dodatkowym atutem będzie:

  • komunikatywna znajomość języka obcego (angielski, niemiecki, rosyjski, włoski, itp.)
  • umiejętność obsługi programu MS Excel
  • prawo jazdy kat B

Oferujemy:

  • pracę w młodym dynamicznym zespole
  • podstawowe narzędzia pracy (komputer, telefon)
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej firmie
  • możliwość rozwoju osobistego i rozwijania własnych kompetencji
  • miłą atmosferę w gronie zaangażowanych ludzi
  • program adaptacyjny (szkolenia wstępne, coachingi, staże w innych działach firmy)
  • premię uzależnioną od zaangażowania i wyników pracy
  • pracę w nowoczesnym, komfortowym biurze
  • rozwijanie kompetencji poprzez bliski kontakt z zarządem firmy
  • możliwość uczestniczenia w wewnętrznych programach rozwojowych (szkolenia i konferencje)

Prezentacja firmy

Brainstorm Group Sp z o.o. to lider na polskim rynku usług szkoleniowych... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
prowizja za wygrane przetargi
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca BPO / outsourcing, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Grafika / Projektowanie