Specjalista ds. Odpraw Celnych

HRK S.A.

Tczew, pomorskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta, będącego dostawcą usług dla wielu światowych i lokalnych marek, poszukujemy osób, które zainteresowane są objęciem stanowiska:

Specjalista ds. Odpraw CelnychMiejsce pracy: Tczew

Zadania:

  • zapewnienie sprawnego międzynarodowego obrotu towarami z punktu widzenia wymogów prawnych
  • odprawy celne (importowe i eksportowe) w imieniu pracodawcy przed Urzędami Celnymi
  • przygotowywanie dokumentów celnych w imporcie i eksporcie stosując przy tym gospodarcze procedury celne
  • koordynowanie procesu realizacji odpraw celnych importowych i eksportowych w agencjach celnych przy współpracy z firmami przewozowymi
  • analiza danych z wykorzystaniem dostępnych źródeł (ERP, Excel, system celny)
  • przygotowywanie kalkulacji, klasyfikacji towarów, uzyskiwanie certyfikatów pochodzenia oraz deklaracji długoterminowych
  • współpraca z instytucjami państwowymi
  • współpraca z działami zakupów, inżynieryjnym, sprzedaży oraz finansów

Wymagania:

  • praktycznej lub teoretycznej znajomości zagadnień z zakresu logistyki/transportu
  • preferowane wykształcenie wyższe
  • dobrej znajomości pakietu MS Office
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • umiejętności pracy w zespole i pod presją czasu
  • umiejętności dostosowywania do zmieniających się warunków
  • samodzielności, odpowiedzialności, komunikatywności, dokładności

Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w doświadczonym i zgranym zespole
  • merytoryczne wsparcie w procesie adaptacji
  • udział w projektach o zasięgu międzynarodowym oraz współpracę z wysokiej klasy specjalistami
  • dostęp do nowoczesnych technologii
  • rozwój poprzez dofinansowanie do studiów lub nauki języków obcych
  • karty sportowe oraz możliwość bezpłatnego korzystania z siłowni na terenie firmy
  • prywatną opiekę medyczną (gabinet na terenie firmy)
  • jasne kryteria awansu
  • bonus relokacyjny
  • umowę o pracę
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.