Specjalista ds. odpraw celnych i transportu

Michael Page

Kraków, zagranica

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta ,firmy produkcyjnej spod Krakowa poszukujemy doświadczonego Specjalisty ds. odpraw celnych i transportu.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży produkcyjnej zlokalizowana pod Krakowem

Opis stanowiska

  • Współpraca z agencjami celnymi oraz Urzędem Celnym z zakresie transportu materiałów/ towarów objętych procedurą REACH
  • Taryfikacja kodów HS na materiały zakupywane z zewnątrz we współpracy z działem jakości poszczególnych wydziałów produkcyjnych, z działem zakupów oraz działem sprzedaży.
  • Wybór i weryfikacja i ocena dostawców usług transportowych
  • Organizacja transportu do odbiorców/dostawców zagranicznych i krajowych,
  • Prowadzenie negocjacji z dostawcami usług transportowych.
  • Monitorowanie kosztów transportu i ich optymalizacja
  • Monitorowanie terminowości wysyłek/odbiorów oraz ocena dostawców usług transportowych
  • Weryfikacja zgodności faktur transportowych z ustalonymi warunkami handlowymi we współpracy z Działem Finansowym.
  • Dbałość o zgodność i poprawność danych w systemie SAP.
  • Przygotowywanie, przechowywanie i archiwizacja dokumentacji transportowej.
  • Koordynowanie transportu wewnątrz firmy związanego z załadunkiem/rozładunkiem materiałów.

Profil kandydata

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość procedur REACH oraz zagadnień związanych z odprawami celnymi w UE
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość systemów ERP, Microsoft Office SAP-D
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Aktywne podejście do pojawiających się wyzwań

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • dofinansowanie karty Multisport
  • opieka medyczna
  • kursy i szkolenia pozwalające podnosić kwalifikacje
  • pakiet socjalny
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Kraków
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page