Specjalista ds. Odchyleń

Hays Poland

Lódz, łódzkie

Hays Poland

Lódz
Lódz
NR REF.: 1159954

Zakres obowiązków:
• Prowadzenie i wyjaśnianie odchyleń w dziale;
• Planowanie, wdrażanie i nadzór nad działaniami CAPA w dziale;
• Współpraca z operatorami na produkcji w zakresie prowadzonych postępowań wyjaśniających;
• Oceną wpływu odchyleń na jakość wytwarzanych produktów;
• Tworzenie i aktualizacja dokumentacji systemowej;
• Praca z dokumentacją w systemie GMP;

Oferujemy:
• Wynagrodzenie uwzględniające Twoją wiedzę i doświadczenie;
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
• Szybkość zatrudnienia - praca od zaraz!
• Pracę w godzinach 8-16;
• Podczas okresu próbnego otrzymasz swój indywidualny plan szkoleń, który ułatwi Ci wdrożenie się w obowiązki oraz pozwoli poznać wszystkie systemy;
• Indywidualny plan rozwoju zawodowego w oraz różnorodność powierzonych zadań;
• Pakiet benefitów (karta sportowa, opieka medyczna, dofinansowanie do wczasów);
• Dofinansowanie do nauki języka;
• Integracja zespołu – wspólne święta, wyjazdy i wyjścia;
• Pracę w miłej atmosferze, którą tworzy zespół i liderzy.

Jeśli posiadasz:
• Wykształcenie wyższe na kierunkach biotechnologicznych, chemicznych, biologicznych lub pokrewnych;
• Znajomość zasad i doświadczenie w pracy w systemie GMP;
• Umiejętności analityczne;
• Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym.
To praca dla Ciebie!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland