Specjalista ds. Ochrony Środowiska

SCHÜTZ Polska Sp. z o. o.

Żory, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma SCHUTZ Polska Sp. z o.o. zatrudni w zakładzie produkcyjnym opakowań transportowych znajdującym się w KSSE w Żorach

SPECJALISTĘ DS. OCHRONY ŚRODOWISKA

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego kierunkowego Ochrona Środowiska
  • Znajomość przepisów ochrony środowiska w tym normy ISO 14001,
  • Bieżące prowadzenie dokumentacji w zakresie KPO
  • Prowadzenie analiz oraz przygotowywanie raportów do instytucji zewnętrznych zgodnie z obowiązującym prawem (Urząd Marszałkowski, GUS, baza KOBIZE, CRO, itp.) oraz do korporacji,
  • Znajomości procedur administracyjnych w zakresie ochrony środowiska
  • Znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • min. 4-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (branża chemiczna będzie dodatkowym atutem)
  • znajomości obsługi komputera – pakiet MS Office (Excel, Word), znajomość systemu SAP mile widziana,
  • wysokiej motywacji do pracy, komunikatywności i dokładności

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomości prawa z obszaru BHP oraz normy OHSAS 18001
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu ocen ryzyka zawodowego,
  • Umiejętność prowadzenia szkoleń w zakresie BHP.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej i silnej pozycji rynkowej
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w pracy w międzynarodowej organizacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj".

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji klauzuli:

Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182).

Słowa kluczowe do ogłoszenia i mailingu: Specjalista ds. ochrony środowiska, ochrona środowiska, środowisko, studia, wykształcenie wyższe, KPO, język angielski, BHP, SAP, ISO 14001, OHSAS 18001

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca BHP / Ochrona środowiska, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Inne