Specjalista ds. Ochrony Środowiska

HRK S.A.

Łódź, łódzkie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Reprezentujemy globalną firmę produkcyjną, która jest niekwestionowanym liderem w swoim segmencie. Nasz Klient poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Ochrony ŚrodowiskaMiejsce pracy: Łódź

Zakres obowiązków:

  • Samodzielne koordynowanie Systemem Zarządzania Środowiskowego w zakresie odpadów, energii i wody
  • Kontrola przestrzegania przepisów ochrony środowiska
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z ochroną środowiska
  • Wsparcie w realizacji projektów Greenfield
  • Uczestnictwo w audytach zewnętrznych i wewnętrznych z zakresu ochrony środowiska
  • Przewodzenie zespołom projektowym

Wymagania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość j.angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację ustną i pisemną (współpraca projektowa z zagranicznymi oddziałami firmy)
  • Praktyczna wiedza na temat Systemów Zarządzania Środowiskowego
  • Znajomość normy ISO14001
  • Znajomość normy ISO 5001 będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów związanych z ochroną środowiska
  • Samodzielność, przejawianie inicjatywy własnej

Firma oferuje:

  • Możliwość szlifowania języka angielskiego oraz rozwoju zawodowego w międzynarodowych grupach projektowych
  • Praca z rozpoznawalnym, globalnym środowisku nastawionym na innowacyjne rozwiązania oraz inwestowanie w nowoczesne technologie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Miejsce pracy dogodnej lokalizacji
  • Pakiet benefitów, m.in. Karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, zniżki na produkty firmy, nagrody finansowe za polecenia pracownicze
  • Atrakcyjny fundusz socjalny, m.in. bony na święta, dofinansowanie wyżywienia, stołówka
  • Szeroki pakiet szkoleń i działań rozwojowych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.