Specjalista ds. ochrony środowiska

UNIBEP S.A.

Bielsk Podlaski, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Dołącz do #Unikalnych! Obecnie poszukujemy pracownika do Unihouse - fabryka domów modułowych w Bielsku Podlaskim, do Działu BHPiOŚ, na stanowisko:

Zadania osoby na tym stanowisku:

  • Analizę, planowanie i nadzorowanie działań firmy mających wpływ na środowisko naturalne
  • Rozwój i utrzymanie systemu zarządzania środowiskiem zgodnie z przepisami prawa i wymaganiami normy ISO 14001
  • Monitorowanie i nadzór nad zmianami w regulacjach prawnych związanych z ochroną środowiska oraz nadzór nad aktualnością pozwoleń środowiskowych
  • Prowadzenie sprawozdawczości związanej z ochroną środowiska oraz naliczanie opłat środowiskowych
  • Zarządzanie gospodarką odpadową oraz organizowanie pomiarów środowiskowych
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych oraz prowadzenie szkoleń z zakresu ochrony środowiska
  • Współpracę z publicznymi organami kontroli / ochrony środowiska
  • Przygotowywanie wymaganych sprawozdań i raportów (w tym m.in.: KOBIZE, GUS, BDO)
  • Udział w przeglądach wewnętrznych w zakresie ochrony środowiska i gospodarki odpadami
  • Prowadzenie szkoleń dla pracowników w zakresie ochrony środowiska
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi, laboratoriami oraz organami kontrolnymi w zakresie ochrony środowiska

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego kierunkowego (inżynieria środowiska, ochrona środowiska lub pokrewne), mile widziane również w zakresie BHP
  • Znajomości przepisów z zakresu ochrony środowiska
  • Umiejętności obsługi pakietu MS Office
  • Posiadania czynnego prawa jazdy kat. B
  • Proaktywności w zakresie promocji ochrony środowiska w organizacji
  • Umiejętności pracy w zespole oraz komunikatywności
  • Umiejętności organizacji pracy i samodzielności
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego (B2)

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat (praca od poniedziałku do piątku)
  • Transport do pracy w obie strony z Białegostoku oraz z Hajnówki
  • Godziny pracy 7.00-15.00
  • Pakiet socjalny (m.in. dofinansowanie do karty sportowej, prywatna opieka medyczna, świadczenia świąteczne i okolicznościowe, imprezy integracyjne)
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne finansowane przez firmę
  • Rozwój w firmie notowanej na GPW oraz możliwość wdrażania własnych pomysłów

Prezentacja firmy

GRUPA UNIBEP to polska firma giełdowa o 70-letnim doświadczeniu, specjal... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/10/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca BHP / Ochrona środowiska, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca, Praca Biuro / Dokumentacja

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy